طریقه نصب مانیتور تصویری تکنما  ابتدا نگهدارنده فلزی ( براکت ) را از دستگاه جدا نموده آن را به ...
طریقه نصب و راه اندازی آیفون تصویری و دربازکن : قبل از شروع به سیم بندی بهتر است با انواع اتصالات ...
طریقه نصب و سیم کشی برای آیفون کوماکس مدل CDV - 51AM به طریقه زیر می باشد : 

تبلیغات

طریقه نصب آیفون تصویری تکنما

7 / 10
از 20 کاربر

طریقه نصب مانیتور تصویری تکنما 

ابتدا نگهدارنده فلزی ( براکت ) را از دستگاه جدا نموده آن را به وسیله 4 عدد رول پلاک و پیچی که در متعلقات دستگاه موجود می باشد به دیوار نصب کرده و بعد از سربندی کانکتورهای 3 و 5 و 6 پین ، ابتدا کانتکتورهای 5 و 6 پین را به پشت دستگاه اتصال داده و سپس کانکتور 3 پین برق وصل شود .  دستگاه را بر روی براکت جا زده ، کد واحد را وارد نموده و در انتها دستگاه بوسیله پیچ بر روی براکت محکم شود .

طریقه وارد نمودن کد واحد :

برای اختصاص شماره شناسایی واحد با اولین اتصال دستگاه به برق پیغام زیر نمایان میشود: 

آیا چیدمان واحدها طبقه واحدی میباشد :

1 بلی                         0 خیر

در این حالت یکی از گزینه های بالا انتخاب شود . اگر سیستم واحدی استفاده میشود کلید 1 یا بلی لمس شود . در غیر اینصورت اگر از سیستم معمولی استفاده میشود کلید 0 یا خیر لمس شود . در مرحله بعد پیغام زیر نمایان میشود که  در این قسمت میبایست شماره واحد مورد نظر به صورت 3 رقمی با استفاده از صفحه کلید وارد گردد . 

مثال : برای وارد کردن کد واحد 5 میبایست ، 005 وارد شود ، یا برای وارد کردن کد واحد 45 میباست 045 وارد شود .

لطفا" شماره شناسایی غیر مشترک دستگاه را وارد نمایید ------ ------ ------

لطفا" شماره شناسایی واحد نگهبان را وارد نمایید ------ ------ ------

در صورت وجود واحد نگهبانی ، شماره آن به صورت صحیح و 3 رقمی وارد شود و در صورتیکه واحد نگهبانی وجود ندارد میتوان از کدی که موجود نیست استفاده نمود . 

مثال : اگر مجتمع 12 واحد و واحد نگهبانی نداشته باشد میتوان کد بعد از 12 که 013 میباشد را به عنوان واحد نگهبانی وارد سیستم نمود . با وارد کردن کد نگهبانی سیستم آماده استفاده میباشد .

نکته 1 : توجه شود که در یک مجموعه از دستگاههای تکنما هیچ کد مشترکی وجود نداشته باشد و هر دستگاه کد مخصوص به خود و جداگانه داشته باشد .

نکته 2 : کد نگهبانی در دستگاهها مطابق با کد نگهبانی در پنل تنظیم شود . 

تکنما دارای قابلیت عیب یابی هوشمند میباشد ، در صورتی که زوج D1 و D2 به هر دلیلی قطعی ، اتصالی ، نشتی و یا دارای نویز شدید باشد سیستم عمل نکرده و پیغام زیر را نمایش میدهد . سیستم قادر به برقراری ارتباط با پنل اصلی نمیباشد .

در صورتی که خط تصویر شبکه دچار قطعی ، اتصالی یا نشتی باشد ، پیغام زیر به صورت چشمک زن بر روی دستگاه نمایش داده میشود سیگنال دوربین دریافت نمیشود .

در صورتی که خط تصویر توسط یکی از گوشی ها اشغال باشد و همزمان نیاز به دیدن عکسهای ذخیره شده در حافظه باشد ، پیغام زیر نمایان میشود که میبایست با قرار دادن گوشی در جای خود ، مجددا" بعد از چند دقیقه اقدام به مشاهده عکس ها شود . در حال حاضر قادر به دیدن عکس های خود نمیباشد لطفا" بعدا" اقدام نمایید .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :